Prenses Nail Salon Giydirme

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Play Ink Studio
Prenses Nail Salon Giydirme uygulaması oje sürmekten hoşlanan kızlarınıza özel olarak geliştirilmiş olan mükemmel bir oyundur.

Prenses Nail Salon Giydirme uygulaması oje sürmekten hoşlanan kızlarınıza özel olarak geliştirilmiş olan mükemmel bir oyundur.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Prenses Nail Salon Giydirme oyunu oje sürmeyi seven süslü kızlarınıza sanal ortamda hiç bir zararı olmayan ojeleri dilediği gibi gönlünce uygulama şansını veriyor.

Kızlarınız bu mükemmel oyunda ekranına gelecek olan modeline birbirinden mükemmel tırnak tasarımları uygulayabilecekler. Hem de uygulamanın kolay kullanım özelliği sayesinde bunu zorlanmadan kolaylıkla yapabilecekler.

Kızlarınız bu oyunda tıpkı gerçek bir tırnak tasarımcısı gibi modelinin tırnaklarını düzeltecek ona bir tırnak tasarımı modeli seçecek ve uygulayacak, cilalayacak ve modelinin elini polisaj makinesine koyarak yaptığı tasarımları onun tırnaklarına sabitleyecek. Sonra da ona menüden şık bir bilezik ve yüzük modeli seçerek onun bakımlı ellere kavuşmasını sağlayacak. Kızlarınızın çok severek oynayacakları bu mükemmel oyun Android cihazlarınıza özel tamamen ücretsizdir.

Daha Fazla Göster
Prenses Nail Salon Giydirme indir